













Logitech MX Anywhere 3S for Business mouse Office Right-hand RF Wireless + Bluetooth Laser 8000 DPI
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Logitech
- Κωδικός: WLONONWCRPOLF
- Βάρος(kg): 0.19kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.50cm x 10.00cm x 19.50cm
- EAN: 5099206112506
141,51€
Χωρίς ΦΠΑ: 114,12€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 500 mAh |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Bundled software | Logi Options+ |
| Button functions | Forward |
| Buttons durability (million clicks) | 10 |
| Buttons quantity | 6 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Depth | 34.4 mm |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Form factor | Right-hand |
| Guarantee | G024M |
| Height | 100.5 mm |
| LED indicators | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 13.0 Ventura |
| Mobile operating systems supported | Android 12.0 iOS 15 Android 13.0 iOS 14 iOS 14 iOS 16 Android 10.0 Android 9.0 Android 11.0 |
| Movement detection technology | Laser |
| Movement resolution | 8000 DPI |
| Multi-device support | Yes |
| Number of batteries supported | 1 |
| Number of programmable buttons | 4 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Package weight | 160 g |
| Post-consumer recycled plastic | 61% |
| Power source | Batteries |
| Product colour | White |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Purpose | Office |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Receiver depth | 8.8 mm |
| Receiver height | 1.16 cm |
| Receiver included | Yes |
| Receiver type | Nano receiver |
| Receiver width | 5.8 mm |
| Rechargeable | Yes |
| Scroll type | Wheel |
| Storage temperature (T-T) | -5 - 40 C |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Sustainability certificates | Forest Stewardship Council (FSC) CarbonNeutral |
| USB Type-C charging port | Yes |
| User guide | Yes |
| Weight | 99 g |
| Width | 65 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11 Windows 10 |
| Wireless range | 10 m |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
