























Kensington SlimBlade Pro Trackball
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCRPPR5
- Βάρος(kg): 1.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.50cm x 7.00cm x 19.00cm
- EAN: 0085896720805
188,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 152,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Compatible operating systems | Windows 11 |
| Compliance certificates | KCC RoHS CE WEEE RCM UKCA ISED BSMI Federal Communications Commission (FCC) CB |
| Country of origin | China Taiwan |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Depth | 153 mm |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Form factor | Ambidextrous |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 56 mm |
| Interface adapters included | USB Type-C male - USB Type-A female |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 15.0 Sequoia Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 14.0 Sonoma Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 13.0 Ventura |
| Manual | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 2.32 kg |
| Master (outer) case height | 185 mm |
| Master (outer) case length | 285 mm |
| Master (outer) case net weight | 1.99 kg |
| Master (outer) case width | 220 mm |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Number of movement resolution modes | 4 |
| Number of programmable buttons | 8 |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 40 C |
| Package depth | 148 mm |
| Package height | 640 mm |
| Package weight | 1.59 kg |
| Package width | 193 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Power source | Batteries/Cable |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Purpose | Office |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Receiver type | Nano receiver |
| Rechargeable | Yes |
| Rechargeable battery | Yes |
| Scroll type | Trackball |
| Service life of battery | 4 month(s) |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Trackball | Yes |
| Trackball diameter | 5.5 cm |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 285 g |
| Width | 133 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11 x64 Windows 10 Education x64 Windows 11 Enterprise x64 Windows 10 Windows 10 IOT Core Windows 11 Enterprise Windows 11 Pro Windows 11 Windows 10 Home Windows 10 Enterprise Windows 10 Home x64 Windows 11 Home Windows 10 Education Windows 10 Pro |
