









Kensington Pro Fit Wireless Full-Size Mouse
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCRPOH4
- Βάρος(kg): 0.19kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.50cm x 10.00cm x 19.50cm
- EAN: 5028252305082
80,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 65,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | Yes |
| Battery type | AA |
| Buttons quantity | 6 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Connectivity technology | Wireless |
| Country of origin | China |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Device interface | RF Wireless |
| Ergonomic design | Yes |
| Form factor | Ambidextrous |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Number of batteries supported | 2 |
| Number of movement resolution modes | 3 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Pallet gross height | 121.8 cm |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross weight | 117 kg |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Pallet net weight | 117 kg |
| Power source | Batteries |
| Product colour | Black |
| Products per pallet (EU) | 240 pc(s) |
| Purpose | Office |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Receiver included | Yes |
| Receiver type | Standard receiver |
| Recommended usage | PC |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Sensor type | Optical |
| Weight | 260 g |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
