





















Kensington Pro Fit Left-Handed Ergo Wireless Mouse
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCRPOD8
- Βάρος(kg): 0.19kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.50cm x 10.00cm x 19.50cm
- EAN: 0085896798101
97,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 79,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | Yes |
| Battery technology | Alkaline |
| Battery type | AA |
| Buttons quantity | 6 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Certification | IC, RCM |
| Compliance certificates | CE Federal Communications Commission (FCC) |
| Connectivity technology | Wireless |
| Country of origin | China |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Depth | 105.8 mm |
| Device interface | RF Wireless |
| Ergonomic design | Yes |
| Form factor | Left-hand |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Height | 67 mm |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 2.6 kg |
| Master (outer) case height | 250 mm |
| Master (outer) case length | 475 mm |
| Master (outer) case net weight | 2.2 kg |
| Master (outer) case width | 175 mm |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Number of batteries supported | 1 |
| Number of movement resolution modes | 3 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Package depth | 156 mm |
| Package height | 70 mm |
| Package type | Hanging box |
| Package weight | 220 g |
| Package width | 115 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Power source | Batteries |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Receiver included | Yes |
| Receiver type | Nano receiver |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Service life of battery | 12 month(s) |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Sustainability compliance | Yes |
| User guide | Yes |
| Weight | 80.5 g |
| Width | 58 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Wireless range | 10 m |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
