















Kensington Pro Fit Ergo Wired Mouse
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCRPOAO
- Βάρος(kg): 0.19kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.50cm x 10.00cm x 19.50cm
- EAN: 5028252604475
79,24€
Χωρίς ΦΠΑ: 63,90€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buttons quantity | 5 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB Type-A |
| Ergonomic design | Yes |
| Form factor | Right-hand |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Master (outer) case gross weight | 1.44 kg |
| Master (outer) case height | 258 mm |
| Master (outer) case length | 475 mm |
| Master (outer) case net weight | 779 g |
| Master (outer) case width | 178 mm |
| Material | Plastic |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 3200 DPI |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Package depth | 93 mm |
| Package height | 205 mm |
| Package weight | 200 g |
| Package width | 153 mm |
| Power source | Cable |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Purpose | Office |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Silent click | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Windows operating systems supported | Windows 8 x64 Windows Vista Business x64 Windows 10 Education Windows XP Professional Windows Vista Home Basic Windows 10 Home x64 Windows 8 Windows 10 Windows Vista Ultimate x64 Windows 10 IOT Core Windows 8 Enterprise x64 Windows 8 Pro Windows 7 Enterpr |
| Works on any surface | Yes |
