







































































Kensington Maus ExpertMouse kabellos Trackball
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCRCWTZ
- Βάρος(kg): 0.64kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.00cm x 17.80cm x 10.20cm
- EAN: 0085896723592
192,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 155,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery technology | Alkaline |
| Battery type | AA |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Bluetooth version | 4.0 |
| Buttons quantity | 4 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Connectivity technology | Wireless |
| Depth | 101.6 mm |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Form factor | Ambidextrous |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | F024M |
| Height | 260.3 mm |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 400 DPI |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Power source | Batteries |
| Product colour | Black |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Purpose | Office |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Receiver included | Yes |
| Receiver type | Nano receiver |
| Scroll type | Ring |
| Scrolling directions | Vertical |
| Sensor type | Optical |
| Trackball | Yes |
| Trackball diameter | 5.5 cm |
| Warnings | The product must be protected from moisture. Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. Keep away from sources of heat. |
| Weight | 635 g |
| Width | 177.8 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
