





















COUGAR Gaming Mouse, Revenger Pro 4K, Wireless, Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: COUGAR
- Κωδικός: WLONONWCRPOIA
- Βάρος(kg): 0.19kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.50cm x 10.00cm x 19.50cm
- EAN: 4710483777578
111,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 89,85€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Acceleration (max) | 50 G |
| Battery life (max) | 150 h |
| Buttons durability (million clicks) | 70 |
| Cable length | 1.8 m |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | 8471607200 |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Country of origin | China |
| Depth | 65 mm |
| Device interface | RF Wireless + USB Type-A |
| Form factor | Ambidextrous |
| Guarantee | G024M |
| Height | 38 mm |
| Mouse tracking speed | 650 ips |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 26000 DPI |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Package depth | 106.5 mm |
| Package height | 71.5 mm |
| Package weight | 320 g |
| Package width | 171.5 mm |
| Polling rate | 125,250,500,1000,2000,4000 Hz |
| Power source | Batteries |
| Product colour | Black |
| Purpose | Gaming |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Receiver included | Yes |
| Response time | 1 ms |
| Scroll type | Wheel |
| User guide | Yes |
| Weight | 55 g |
| Width | 124 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11 Windows 10 |
