











Contour Design Wrist rest RollerMouse Go
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSJII
- Βάρος(kg): 0.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.50cm x 12.00cm x 14.50cm
- EAN: 0743870004593
155,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 125,03€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Anti-bacterial | Yes |
| Compatibility | RollerMouse Go |
| Country of origin | China |
| Depth | 391 mm |
| Dimensions (WxDxH) | 135 x 390 x 22 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 8473308000 |
| Height | 24 mm |
| Magnetic attachment | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 8.1 kg |
| Master (outer) case height | 320 mm |
| Master (outer) case length | 426 mm |
| Master (outer) case width | 311 mm |
| Material | Plastic Vegan leather |
| Package depth | 398 mm |
| Package height | 29 mm |
| Package weight | 350 g |
| Package width | 140 mm |
| Product colour | Grey Black |
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 260 g |
| Width | 125 mm |
