



Contour Design Active Key Contour Industrial Keyboard IP68 Trackball Mini Wireless Black DE 4400
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Cherry
- Κωδικός: WLONONWCRPOC2
- Βάρος(kg): 0.19kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.50cm x 10.00cm x 19.50cm
- EAN: 7061114157557
176,61€
Χωρίς ΦΠΑ: 142,43€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | No |
| Cable length | 1.8 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 370 mm |
| Device interface | USB |
| Ergonomic design | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 20 mm |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 370 x 139 x 23.5 mm |
| Keyboard form factor | Mini |
| Keyboard function keys | FN Key,Embedded NumBlock |
| Keyboard key profile | Low-profile |
| Keyboard key switch | Scissor key switch |
| Keyboard language | German |
| Keyboard layout | QWERTZ |
| Keyboard number of keys | 82 |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard weight | 700 g |
| LED indicators | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 24 kg |
| Master (outer) case height | 425 mm |
| Master (outer) case length | 500 mm |
| Master (outer) case width | 410 mm |
| Mouse included | No |
| Numeric keypad | No |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Package depth | 395 mm |
| Package height | 34 mm |
| Package weight | 760 g |
| Package width | 200 mm |
| Packaging content | Keyboard,Manual |
| Plug and Play | Yes |
| Pointing device | Trackball |
| Power source type | USB |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 30 pc(s) |
| Protection features | Waterproof |
| Purpose | PC/Server |
| Receiver included | No |
| Recommended usage | Industrial |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Weight | 630 g |
| Width | 139 mm |
| Wrist rest | No |
