









Contour Design Active Key Contour ClassicClean Medical Mouse IP68 Scroll Sensor Wired White PMH1
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Cherry
- Κωδικός: WLONONWCRCNNM
- Βάρος(kg): 0.92kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.50cm x 44.50cm x 10.50cm
- EAN: 7061115171576
152,96€
Χωρίς ΦΠΑ: 123,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buttons quantity | 2 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 1.8 m |
| Certification | CE, FCC |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China |
| Depth | 114 mm |
| Device interface | USB Type-A |
| Ergonomic design | Yes |
| Form factor | Ambidextrous |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Height | 37 mm |
| Illumination | No |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Master (outer) case gross weight | 10.7 kg |
| Master (outer) case height | 447 mm |
| Master (outer) case length | 490 mm |
| Master (outer) case width | 425 mm |
| Material | Silicone |
| Mouse size | M |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 1000 DPI |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Package depth | 115 mm |
| Package height | 45 mm |
| Package weight | 200 g |
| Package width | 115 mm |
| Packaging content | Mouse,Manual |
| Plug and Play | Yes |
| Power consumption | 10 mA |
| Power source | Cable |
| Product colour | White |
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
| Protection features | Waterproof |
| Purpose | Medical |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| Receiver included | No |
| Recommended usage | Universal |
| Scroll type | Touch |
| Scrolling directions | Vertical |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 100 g |
| Width | 64 mm |
