



















BakkerElkhuizen Oyster Wired mouse Office Ambidextrous USB Type-A Laser 1200 DPI
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSNF8
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.50cm x 11.10cm x 6.80cm
- EAN: 8717399995184
258,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 208,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buttons quantity | 5 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 1.5 m |
| Country of origin | China |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Customs product code (TARIC) | 8471607090 |
| Depth | 95 mm |
| Device interface | USB Type-A |
| Ergonomic design | Yes |
| Form factor | Ambidextrous |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Height | 45 mm |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Master (outer) case height | 450 mm |
| Master (outer) case length | 820 mm |
| Master (outer) case width | 590 mm |
| Movement detection technology | Laser |
| Movement resolution | 1200 DPI |
| Number of scroll wheels | 2 |
| Package depth | 108 mm |
| Package height | 108 mm |
| Package weight | 189 g |
| Package width | 62 mm |
| Pallet gross height | 160 cm |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross weight | 187 g |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Plug and Play | Yes |
| Power source | Cable |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 80 pc(s) |
| Products per pallet | 800 pc(s) |
| Purpose | Office |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Vertical design | Yes |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight | 148 g |
| Width | 90 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
