







BakkerElkhuizen HandShoeMouse Small Wireless
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSMDI
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.80cm x 6.00cm x 10.40cm
- EAN: 8717399994255
209,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 168,65€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery recharge time | 6 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Buttons quantity | 3 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 1.9 m |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Country of origin | China |
| Customizable movement resolution | No |
| Customs product code (TARIC) | 8471607090 |
| Depth | 151 mm |
| Device interface | RF Wireless |
| Ergonomic design | Yes |
| Form factor | Right-hand |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Height | 46 mm |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.7.5 Lion Mac OS X 1 |
| Master (outer) case height | 450 mm |
| Master (outer) case length | 820 mm |
| Master (outer) case width | 590 mm |
| Material | Plastic |
| Mouse size | S |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 1000 DPI |
| Multi-device support | No |
| Number of batteries supported | 1 |
| Number of movement resolution modes | 1 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Other operating systems supported | ChromeOS, Unix |
| Package depth | 190 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package weight | 318 g |
| Package width | 145 mm |
| Pallet gross height | 180 cm |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross weight | 222 g |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Plug and Play | Yes |
| Pouch | Yes |
| Power source | Batteries |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 40 pc(s) |
| Products per pallet | 600 pc(s) |
| Purpose | Office |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Receiver included | Yes |
| Rechargeable | Yes |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical/Horizontal |
| Service life of battery | 48 month(s) |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Thumb rest | Yes |
| USB ports quantity | 1 |
| User guide | Yes |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight | 156 g |
| Width | 115 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 Windows 11 Windows 8.1 Windows 8 Windows 7 |
| Wireless range | 10 m |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
