























BakkerElkhuizen FastForward Pro mouse Office Right-hand RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C Optical 5000 DPI
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSEDH
- Βάρος(kg): 0.22kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.30cm x 9.00cm x 8.80cm
- EAN: 8719274677901
141,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 113,88€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Battery recharge time | 4 h |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Button functions | Vertical scrolling Forward Clickable scrolling Back |
| Buttons quantity | 8 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 1.5 m |
| Cables included | USB |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Country of origin | China |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Customs product code (TARIC) | 8471607090 |
| Depth | 110 mm |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| Ergonomic design | Yes |
| Form factor | Right-hand |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Height | 70 mm |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 14.0 Sonoma Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 15.0 Sequoia Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.15 Catal |
| Material | Plastic, Steel |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 5000 DPI |
| Multi-device support | Yes |
| Number of movement resolution modes | 5 |
| On/off switch | Yes |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 75 mm |
| Package weight | 217 g |
| Package width | 85 mm |
| Pallet gross height | 186 cm |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross weight | 364 g |
| Pallet gross width | 100 cm |
| Plug and Play | Yes |
| Power source | Batteries/Cable |
| Product colour | Black |
| Products per pallet | 1440 pc(s) |
| Purpose | Office |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Receiver depth | 12 cm |
| Receiver height | 7.5 cm |
| Receiver included | Yes |
| Receiver weight | 217 g |
| Receiver width | 8.5 cm |
| Scroll type | Wheel |
| Service life of battery | 12 month(s) |
| Surface coloration | Monochromatic |
| USB Type-C charging port | Yes |
| User guide | Yes |
| Vertical design | Yes |
| Weight | 129 g |
| Width | 85 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Home Windows 10 Education Windows 10 Home x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 Education x64 Windows 10 Pro x64 Windows 11 Home Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Windows 11 Enterprise Windows 11 Pro W |
| Wireless range | 8 m |
| Wireless receiver interface | USB Type-C |
