















BakkerElkhuizen Evoluent 4 Left
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSJX9
- Βάρος(kg): 0.24kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.60cm x 10.80cm x 11.40cm
- EAN: 8717399991087
154,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 124,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Button functions | DPI switch Back Forward Copy/Paste |
| Buttons quantity | 6 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 2.1 m |
| Country of origin | China |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Customs product code (TARIC) | 8471607090 |
| Depth | 111 mm |
| Ergonomic design | Yes |
| Form factor | Left-hand |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Height | 77 mm |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS |
| Master (outer) case height | 450 mm |
| Master (outer) case length | 820 mm |
| Master (outer) case width | 590 mm |
| Material | Plastic |
| Movement detection technology | Laser |
| Movement resolution | 2600 DPI |
| Number of movement resolution modes | 4 |
| Number of programmable buttons | 6 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Other operating systems supported | ChromeOS, Unix |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 238 g |
| Package width | 110 mm |
| Pallet gross height | 190 cm |
| Pallet gross length | 100 cm |
| Pallet gross weight | 335 g |
| Pallet gross width | 120 cm |
| Plug and Play | Yes |
| Power source | Cable |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 100 pc(s) |
| Products per pallet | 1280 pc(s) |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Purpose | Office |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| User guide | Yes |
| Vertical design | Yes |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight | 172 g |
| Width | 89 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 8.1 Windows 8 Windows 10 Windows 7 Windows 11 |
