



BakkerElkhuizen Evoluent 4 Bluetooth White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSBHL
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.80cm x 6.00cm x 10.40cm
- EAN: 8717399997164
189,54€
Χωρίς ΦΠΑ: 152,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | Yes |
| Battery type | AA |
| Button functions | Back Copy/Paste DPI switch Forward |
| Buttons quantity | 6 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Country of origin | China |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Customs product code (TARIC) | 8471607090 |
| Depth | 111 mm |
| Device interface | Bluetooth |
| Ergonomic design | Yes |
| Form factor | Right-hand |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Height | 77 mm |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.7.5 Lion Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 13.0 V |
| Master (outer) case height | 450 mm |
| Master (outer) case length | 820 mm |
| Master (outer) case width | 590 mm |
| Material | Plastic |
| Movement detection technology | Laser |
| Movement resolution | 2600 DPI |
| Number of batteries supported | 1 |
| Number of movement resolution modes | 4 |
| Number of programmable buttons | 6 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Other operating systems supported | ChromeOS, Unix |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 236 g |
| Package width | 110 mm |
| Pallet gross height | 190 cm |
| Pallet gross length | 100 cm |
| Pallet gross weight | 333 g |
| Pallet gross width | 120 cm |
| Plug and Play | Yes |
| Power source | Batteries |
| Product colour | White |
| Products per master (outer) case | 100 pc(s) |
| Products per pallet | 1280 pc(s) |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Purpose | Office |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Receiver included | Yes |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Surface coloration | Monochromatic |
| User guide | Yes |
| Vertical design | Yes |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight | 170 g |
| Width | 89 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 8.1 Windows 11 Windows 8 Windows 7 Windows 10 |
| Wireless range | 6 m |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
