
AULA SC900 Pro Black Mouse
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: AULA
- Κωδικός: PERAULMYS0012
- Βάρος(kg): 0.33kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.50cm x 17.00cm x 10.50cm
- EAN: 6978080505279
89,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 71,99€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Acceleration (max) | 50 G |
| Adjustable polling rate | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Battery capacity | 400 mAh |
| Battery type | Replaceable |
| Built-in memory | Yes |
| Buttons durability (million clicks) | 100 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Depth | 126 mm |
| Device interface | Bluetooth/USB/RF Wireless |
| Form factor | Right-hand |
| Guarantee | F012M |
| Height | 44 mm |
| Material | Plastic |
| Mouse tracking speed | 650 ips |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 26000 DPI |
| Number of batteries supported | 1 |
| Number of programmable buttons | 6 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Package height | 170 mm |
| Package weight | 220 g |
| Package width | 70 mm |
| Power source | Bettery/USB |
| Product colour | Black |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Purpose | Gaming |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Receiver included | No |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Surface coloration | Monochromatic |
| User guide | Yes |
| Weight | 62 g |
| Width | 68 mm |
