
AULA SC380 Pro Black Light Esport
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: AULA
- Κωδικός: PERAULMYS0016
- Βάρος(kg): 0.22kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 16.50cm x 14.50cm
- EAN: 6978080505187
49,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 39,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable polling rate | Yes |
| Battery capacity | 500 mAh |
| Battery type | Built-in battery |
| Buttons durability (million clicks) | 50 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Charging station included | Yes |
| Depth | 120.5 mm |
| Device interface | Bluetooth/USB/RF Wireless |
| Form factor | Right-hand |
| Guarantee | F012M |
| Height | 38 mm |
| Material | Plastic |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 12000 DPI |
| Number of batteries supported | 1 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Package height | 150 mm |
| Package weight | 520 g |
| Package width | 170 mm |
| Power source | Bettery/USB |
| Product colour | Black |
| Purpose | Gaming |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Surface coloration | Monochromatic |
| User guide | Yes |
| Weight | 55 g |
| Width | 60.1 mm |
| Wireless charging | Yes |
