













Alienware Pro Wireless Gaming mouse Ambidextrous RF Wireless + USB Type-C Optical 26000 DPI
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Dell
- Κωδικός: PERDELMYS0097
- Βάρος(kg): 0.33kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.00cm x 17.00cm x 12.70cm
- EAN: 5397184877586
143,23€
Χωρίς ΦΠΑ: 115,50€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Acceleration (max) | 50 G |
| Battery life (max) | 120 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Buttons durability (million clicks) | 70 |
| Buttons quantity | 6 |
| Cable length | 2 m |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Depth | 124.5 mm |
| Device interface | RF Wireless + USB Type-C |
| Form factor | Ambidextrous |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | F012M |
| Height | 40.6 mm |
| Material | Plastic |
| Mouse tracking speed | 650 ips |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 26000 DPI |
| Number of programmable buttons | 6 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Polling rate | 4000,8000 Hz |
| Power source | Batteries |
| Product colour | White |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Purpose | Gaming |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable | Yes |
| Response time | 0.25 ms |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 1.5 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 1.5 W |
| Warnings | The product must be protected from moisture. Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. Keep away from sources of heat. |
| Weight | 60 g |
| Width | 63.5 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
