



Acer Smart Fit Vertical - Retail pack mouse Right-hand RF Wireless + Bluetooth 8000 DPI
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Acer
- Κωδικός: WLONONWCRPOCB
- Βάρος(kg): 1.08kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 4.50cm x 53.00cm
- EAN: 4712842946755
111,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 90,27€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery life (max) | 120 h |
| Battery recharge time | 2.5 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Buttons quantity | 10 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Depth | 79 mm |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Form factor | Right-hand |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 59 mm |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Movement resolution | 8000 DPI |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Power source | Batteries |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable | Yes |
| Scroll type | Wheel |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Weight | 115 g |
| Width | 117.5 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Wireless range | 10 m |
