



















Logitech Combo Touch QWERTZ German Smart Connector Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Logitech
- Κωδικός: WLONONWCRPRNZ
- Βάρος(kg): 1.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 48.00cm x 20.50cm x 2.20cm
- EAN: 5099206121942
221,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 178,76€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable backlight | Yes |
| Angle adjustment (max) | 60 |
| Angle adjustment (min) | 10 |
| Backlight | Yes |
| Brand compatibility | Apple |
| Colour name | Oxford Grey |
| Compatibility | iPad Air 11-inch (M2) |
| Connectivity technology | Docking |
| Cover | Yes |
| Depth | 15.1 mm |
| Device interface | Smart Connector |
| Guarantee | G024M |
| Height | 252 mm |
| Hot keys | Yes |
| Key pitch | 1.8 cm |
| Key travel distance | 1 mm |
| Keyboard form factor | Mini |
| Keyboard language | German |
| Keyboard layout | QWERTZ |
| Maximum screen size | 27.9 cm (11") |
| Mobile operating systems supported | iPadOS |
| Multimedia keys | Yes |
| Numeric keypad | No |
| Packaging content | Keyboard case User documentation |
| Pen holder | Yes |
| Pointing device | Trackpad |
| Power source | Dock |
| Product colour | Grey |
| User guide | Yes |
| Weight | 495 g |
| Width | 189 mm |
