



Keychron Q3 Max keyboard Gaming USB + RF Wireless + Bluetooth QWERTY Black, Cyan, Dark Blue, White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRWJ8
- Βάρος(kg): 2.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.80cm x 19.40cm x 13.00cm
- EAN: 4895248865513
335,15€
Χωρίς ΦΠΑ: 270,28€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Actuation force | 59 g |
| Adapters included | USB |
| Adjustable backlight | Yes |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Multicolour |
| Backlight type | RGB LED |
| Battery capacity | 4000 mAh |
| Battery life (max) | 180 h |
| Battery recharge time | 5 h |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Built-in display | No |
| Built-in memory | Yes |
| Built-in memory capacity | 256 KB |
| Cables included | USB Type-C |
| Charging source | USB Type-C |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Detachable cable | Yes |
| Device interface | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Flexible keyboard | No |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Hot-swap | Yes |
| Key travel distance | 3.4 mm |
| Keyboard battery type | Built-in battery |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 365.5 x 137 x 32.6 mm |
| Keyboard form factor | 80% |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Keyboard key switch technology | Gateron Jupiter Banana |
| Keyboard keys operating life | 80 million characters |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard number of keys | 87 |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard weight | 1.77 kg |
| Keycaps | Double shot |
| Keycaps material | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| LED indicators | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Material | Aluminium |
| Microcontroller unit | ARM Cortex M4 |
| Mouse included | No |
| Multi-device support | Yes |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Numeric keypad | No |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 50 C |
| Physical layout | Tenkeyless (TKL) |
| Plug and Play | Yes |
| Pointing device | No |
| Polling rate | 90 1000 Hz |
| Power source type | Battery, USB |
| Product colour | Black Blue White Cyan |
| Receiver included | Yes |
| Rechargeable | Yes |
| Recommended usage | Gaming |
| Rollover | N-key rollover |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Wireless range | 10 m |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Wrist rest | No |
