



Keyboard CHERRY TAS G80-3000 Blue switch
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Cherry
- Κωδικός: WLONONWCROT90
- Βάρος(kg): 1.22kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.50cm x 50.50cm x 25.50cm
- EAN: 4025112063381
168,15€
Χωρίς ΦΠΑ: 135,60€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | No |
| Cable length | 1.75 m |
| Certification | cURus VDE GS c-tick VCCI CE FCC BSMI |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB + PS/2 |
| Full-size keyboard | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 84716060 |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 470 x 195 x 44 mm |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard number of keys | 105 |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard weight | 935 g |
| Mouse included | No |
| Numeric keypad | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Package dimensions (WxDxH) | 500 x 255 x 50 mm |
| Package weight | 1.15 kg |
| Power consumption | 15 mA |
| Product colour | Black |
| Purpose | PC/Server |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Wrist rest | No |
