
Keyboard AULA F99 Pro Gradient Blue NimbusV3 RGB AULA
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: AULA
- Κωδικός: PERAULKLA0013
- Βάρος(kg): 1.56kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 43.00cm x 17.00cm
- EAN: 6948391245720
125,19€
Χωρίς ΦΠΑ: 100,96€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | RGB |
| Battery capacity | 8000 mAh |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Device interface | USB Type-C |
| Guarantee | F012M |
| Height | 42.6 mm |
| Keyboard | Yes |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard style | Straight |
| Length | 147 mm |
| Mouse included | No |
| Numeric keypad | Yes |
| Pointing device | No |
| Power source type | Battery, DC |
| Product colour | Black |
| Recommended usage | Gaming |
| Width | 391 mm |
