



































HERO84 HE White+Purple+Gradient+LIGHT JadeKing RGB AULA gasket keyboard
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: AULA
- Κωδικός: PERAULKLA0029
- Βάρος(kg): 1.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.00cm x 37.00cm x 18.00cm
- EAN: 6978080504289
126,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 101,90€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | RGB |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB Type-C |
| Guarantee | F012M |
| Height | 42.5 mm |
| Keyboard | Yes |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard style | Straight |
| Length | 139 mm |
| Mouse included | No |
| Numeric keypad | No |
| Pointing device | No |
| Power source type | USB-C |
| Product colour | White Purple |
| Recommended usage | Gaming |
| Width | 322 mm |
