
F108 Pro Gray+Orange+Deep Gray Reaper Switch RGB Keyboard by AULA
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: AULA
- Κωδικός: PERAULKLA0016
- Βάρος(kg): 1.58kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 47.00cm x 17.00cm
- EAN: 6978080501295
140,83€
Χωρίς ΦΠΑ: 113,57€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | RGB |
| Battery capacity | 8000 mAh |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Device interface | USB Type-C |
| Guarantee | F012M |
| Height | 43 mm |
| Keyboard | Yes |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard style | Straight |
| Length | 141.5 mm |
| Mouse included | No |
| Numeric keypad | Yes |
| Pointing device | No |
| Power source type | Battery, DC |
| Product colour | Black |
| Recommended usage | Gaming |
| Width | 445 mm |
