



















DELL KB522 keyboard Universal USB QWERTZ German Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Dell
- Κωδικός: WLONONWCRPOF5
- Βάρος(kg): 1.08kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 4.50cm x 53.00cm
- EAN: 5397063800865
67,82€
Χωρίς ΦΠΑ: 54,69€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB |
| Guarantee | G024M |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard key switch | Membrane |
| Keyboard language | German |
| Keyboard layout | QWERTZ |
| Keyboard number of keys | 104 |
| Keyboard style | Straight |
| Mouse included | No |
| Multimedia keys | Yes |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Numeric keypad | Yes |
| Package depth | 176.1 mm |
| Package height | 46.3 mm |
| Package weight | 1.27 kg |
| Package width | 463.6 mm |
| Pointing device | No |
| Power source type | USB |
| Product colour | Black |
| Recommended usage | Universal |
| Surface coloration | Monochromatic |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB hub | Yes |
| Windows keys | Yes |
| Wrist rest | No |
