





Contour Design Active Key Contour QuickClean Medical Keyboard Removable Cover Compact Wired White DE C7012
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Cherry
- Κωδικός: WLONONWCROUWY
- Βάρος(kg): 2.23kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 61.00cm x 12.00cm x 14.50cm
- EAN: 7061112490373
247,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 199,46€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Actuation force | 60 g |
| Adjustable keyboard height | No |
| Backlight | No |
| Cable length | 1.8 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China |
| Depth | 365 mm |
| Device interface | USB |
| Ergonomic design | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 17 mm |
| Island-style keyboard | Yes |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 364 x 139 x 17 mm |
| Keyboard function keys | FN Key,CleanFunction |
| Keyboard key profile | Low-profile |
| Keyboard key switch | Scissor key switch |
| Keyboard language | German |
| Keyboard number of keys | 96 |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard weight | 590 g |
| LED indicators | Activity |
| Manual | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 15 kg |
| Master (outer) case height | 447 mm |
| Master (outer) case length | 400 mm |
| Master (outer) case width | 270 mm |
| Mobile device holder | No |
| Mouse included | No |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Numeric keypad | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Package depth | 380 mm |
| Package height | 25 mm |
| Package weight | 700 g |
| Package width | 205 mm |
| Packaging content | Keyboard,Manual |
| Phone dock | No |
| Pointing device | No |
| Power source type | USB |
| Product colour | White |
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
| Protection features | Dust resistant, Water resistant |
| Receiver included | No |
| Recommended usage | Medical |
| Retractable smartphone holder | No |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Surface coloration | Monochromatic |
| USB connector type | USB Type-A |
| Weight | 600 g |
| Width | 140 mm |
| Wrist rest | No |
