





Contour Design Active Key Contour ClassicClean Medical Keyboard IP68 Compact Wired White DE C7000
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Cherry
- Κωδικός: WLONONWCRPODE
- Βάρος(kg): 1.08kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 4.50cm x 53.00cm
- EAN: 7061112750354
304,46€
Χωρίς ΦΠΑ: 245,54€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Actuation force | 60 g |
| Backlight | No |
| Backlight colour | Green |
| Backlight type | LED |
| Cable length | 1.8 m |
| Certification | CE, RoHS, FCC, EN-60601-1-2:2015 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China |
| Depth | 374 mm |
| Device interface | USB |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84716060 |
| Height | 25 mm |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Key travel distance | 2.5 mm |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 374 x 139 x 25 mm |
| Keyboard function keys | FN Key,CleanFunction |
| Keyboard key profile | Low-profile |
| Keyboard key switch | Scissor key switch |
| Keyboard language | German |
| Keyboard layout | QWERTZ |
| Keyboard number of keys | 103 |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard weight | 730 g |
| LED indicators | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 16 kg |
| Master (outer) case height | 420 mm |
| Master (outer) case length | 410 mm |
| Master (outer) case width | 340 mm |
| Mouse included | No |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Numeric keypad | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Package depth | 395 mm |
| Package height | 30 mm |
| Package weight | 900 g |
| Package width | 195 mm |
| Pointing device | No |
| Power consumption | 25 mA |
| Power source type | USB |
| Product colour | White |
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
| Protection features | Waterproof |
| Receiver included | No |
| Recommended usage | Medical |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 800 g |
| Width | 139 mm |
| Windows keys | Yes |
