
Contour Design Active Key AK-C4110 keyboard Medical RF Wireless QWERTZ German White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Cherry
- Κωδικός: WLONONWCRPTOD
- Βάρος(kg): 1.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.80cm x 19.40cm x 13.00cm
- EAN: 7061115223978
309,39€
Χωρίς ΦΠΑ: 249,51€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Actuation force | 60 g |
| Backlight | No |
| Certification | CE, RoHS, FCC, EN-60601-1-2:2015 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Device interface | RF Wireless |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84716060 |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Key travel distance | 2.5 mm |
| Keyboard battery type | AAA |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 291 x 139 x 25 mm |
| Keyboard language | German |
| Keyboard layout | QWERTZ |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard weight | 500 g |
| LED indicators | Yes |
| Mouse included | No |
| Number of batteries (keyboard) | 4 |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Numeric keypad | No |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Pointing device | No |
| Power consumption | 100 mA |
| Power source type | Battery |
| Product colour | White |
| Receiver included | Yes |
| Receiver type | Nano receiver |
| Recommended usage | Medical |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Windows keys | Yes |
| Wireless range | 10 m |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
