









CHERRY XS Complete G84-5200 keyboard Office USB QWERTY US English Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Cherry
- Κωδικός: WLONONWCRDDZO
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.30cm x 19.60cm x 39.30cm
- EAN: 4025112071027
187,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 151,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | No |
| Cable length | 2.5 m |
| Certification | cURus, c-tick, VCCI, CE, FCC, VDE, BSMI |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB |
| Ergonomic design | Yes |
| Fingerprint reader | No |
| Game edition | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84716060 |
| Interface adapters included | USB female - PS/2 male |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 374 x 18 x 139 mm |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Keyboard keys operating life | 20 million characters |
| Keyboard language | US English |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard number of keys | 103 |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard weight | 550 g |
| LED indicators | Yes |
| Mouse included | No |
| Numeric keypad | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 60 C |
| Package depth | 33 mm |
| Package height | 196 mm |
| Package weight | 680 g |
| Package width | 393 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Pointing device | No |
| Power consumption | 25 mA |
| Power source type | USB |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 21 pc(s) |
| Purpose | PC/Server |
| Recommended usage | Office |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Surface coloration | Monochromatic |
| USB hub | No |
| Windows keys | Yes |
| Wrist rest | No |
