









AULA Gasket F87 Pro V2 Orange Soda Kailh Meteorite Ice Cream RGB Keyboard
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: AULA
- Κωδικός: PERAULKLA0037
- Βάρος(kg): 1.49kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 38.50cm x 18.00cm
- EAN: 6978080502667
116,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 94,05€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | RGB |
| Backlight type | LED |
| Battery capacity | 10000 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in battery | Yes |
| Built-in display | LED |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Device interface | USB |
| Ergonomic design | Yes |
| Guarantee | F012M |
| Height | 41.7 mm |
| Keyboard form factor | Tenkeyless (80 - 87%) |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Keyboard language | English |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard number of keys | 87 |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard weight | 1.09 kg |
| Material | Metal, Plastic |
| Mouse included | No |
| Multimedia keys | No |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Numeric keypad | No |
| Pointing device | No |
| Power source type | Batteries, USB |
| Product colour | Orange |
| Recommended usage | Gaming |
| Surface coloration | Pattern |
| Width | 362.5 mm |
| Windows keys | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Wrist rest | No |
