











Apple Magic Keyboard QWERTZ German White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Apple
- Κωδικός: WLONONWCRJG40
- Βάρος(kg): 0.14kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.50cm x 2.70cm x 10.30cm
- EAN: 0195950262537
462,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 372,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | No |
| Brand compatibility | Apple |
| Compatibility | iPad Air 13" (M3) iPad Air 13" (M2) |
| Cover | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Keyboard key switch | Scissor key switch |
| Keyboard language | German |
| Keyboard layout | QWERTZ |
| Maximum screen size | 33 cm (13") |
| Multimedia keys | Yes |
| Numeric keypad | No |
| Package depth | 304 mm |
| Package height | 27 mm |
| Package weight | 1.27 kg |
| Package width | 248 mm |
| Pointing device | Trackpad |
| Product colour | White |
| USB Type-C charging port | Yes |
