











Alienware Pro Wireless Gaming keyboard USB + RF Wireless + Bluetooth Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Dell
- Κωδικός: PERDELKLA0053
- Βάρος(kg): 1.32kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.50cm x 37.00cm x 16.00cm
- EAN: 5397184877432
179,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 145,10€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Actuation force | 40 g |
| Adjustable keyboard height | Yes |
| Anti-ghosting | Yes |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| Backlight type | RGB LED |
| Battery life (max) | 1800 h |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Built-in memory | Yes |
| Cable length | 2 m |
| Charging source | USB Type-C |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Detachable cable | Yes |
| Device interface | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | F012M |
| Keyboard battery type | Built-in battery |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 312.4 x 127 x 40.6 mm |
| Keyboard form factor | 75% |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard weight | 819.73 g |
| Mouse included | No |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Numeric keypad | No |
| Pointing device | No |
| Power source type | Battery |
| Product colour | Black |
| Programmable hot keys | Yes |
| Recommended usage | Gaming |
| Rollover | N-key rollover |
| Surface coloration | Monochromatic |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 7.5 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 2.5 W |
| Warnings | Do not disassemble the keypad - risk of electric shock. Keep away from water and other liquids. Follow local regulations for the disposal of electronic equipment. |
| Windows keys | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
