







Wind Red AULA Coaster
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: AULA
- Κωδικός: ARBAULPOD0002
- Βάρος(kg): 0.09kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 0.50cm x 26.00cm x 21.00cm
- EAN: 6948391215105
6,27€
Χωρίς ΦΠΑ: 5,05€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 210 mm |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Guarantee | F012M |
| Non-slip base | Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Surface coloration | Image |
| Weight | 90 g |
| Width | 250 mm |
| Wrist rest | No |