







Sharkoon SKILLER SGP40 D9 Gaming mouse pad Multicolour
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Sharkoon
- Κωδικός: WLONONWCRPOEU
- Βάρος(kg): 0.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 52.00cm x 10.20cm x 10.20cm
- EAN: 4044951042562
51,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 41,77€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 500 mm |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Material | Rubber, Textile |
| Non-slip base | Yes |
| Product colour | Multicolour |
| Protection features | Water repellent |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Surface coloration | Image |
| Thickness | 3 mm |
| Weight | 880 g |
| Width | 1000 mm |
| Wrist rest | No |
