





Esperanza EA146G Black,Green Gaming mouse pad
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Esperanza
- Κωδικός: ARTESPPOD0013
- Βάρος(kg): 0.41kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.00cm x 42.50cm x 8.00cm
- EAN: 5901299908525
7,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 5,95€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 354 mm |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Guarantee | G012M |
| Material | Fabric Rubber |
| Package type | Box |
| Product colour | Green White |
| Product size | L |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Surface coloration | Pattern |
| Thickness | 4 mm |
| Width | 440 mm |
| Wrist rest | No |