









COUGAR Gaming Mouse Pad NEON X, ARGB, 800x300
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: COUGAR
- Κωδικός: WLONONWCRPTK7
- Βάρος(kg): 1.03kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 9.00cm x 19.00cm
- EAN: 4715302442422
77,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 62,58€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight colour | Various |
| Depth | 800 mm |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 4 mm |
| LED backlight | Yes |
| Material | Fabric, Rubber |
| Non-slip base | Yes |
| Package depth | 150 mm |
| Package height | 310 mm |
| Package type | Hanging box |
| Package weight | 775 g |
| Package width | 150 mm |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Stitched edges | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Thickness | 4 mm |
| Weight | 660 g |
| Width | 300 mm |
| Wrist rest | No |
