











AOC AMM700 mouse pad Gaming mouse pad Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: AOC
- Κωδικός: WLONONWCRDFYW
- Βάρος(kg): 0.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.50cm x 2.50cm x 31.50cm
- EAN: 4038986631150
28,75€
Χωρίς ΦΠΑ: 23,18€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight colour | Multicolour |
| Cable length | 1.8 m |
| Depth | 256 mm |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 13 mm |
| LED backlight | Yes |
| Manual | Yes |
| Material | Fabric |
| Non-slip base | Yes |
| Number of colours | 16.8 M |
| Package depth | 405 mm |
| Package height | 25 mm |
| Package weight | 589 g |
| Package width | 313 mm |
| Packaging content | Mousepad, User Manual |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Size | M |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Surface material | Cloth |
| Thickness | 1.3 cm |
| USB powered | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 300 g |
| Width | 357 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Wrist rest | No |
