

















Philips SMP 3700 Black Presentation microphone
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: WLONONWCROYB5
- Βάρος(kg): 0.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.80cm x 12.10cm x 4.30cm
- EAN: 9120056501113
413,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 333,70€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable length | 2.5 m |
| Cables included | USB |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 175 mm |
| Device interface | USB |
| Frequency range | 200 - 12000 Hz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 32 mm |
| Line-out Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 70 dB |
| Microphone direction type | Unidirectional |
| Microphone frequency | 200 - 12000 Hz |
| Microphone sensitivity | -37 dB |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 45 C |
| Power source | USB |
| Product colour | Black |
| Speaker power | 0.2 W |
| Type | Presentation microphone |
| USB port | Yes |
| USB powered | Yes |
| Width | 45 mm |
