











Logitech MeetUp Mic Extension Cable
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Logitech
- Κωδικός: WLONONWCRFN81
- Βάρος(kg): 5.23kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 86.00cm x 16.20cm
- EAN: 0097855148940
185,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 149,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Master (outer) case gross weight | 3.1 kg |
| Master (outer) case height | 221 mm |
| Master (outer) case length | 417 mm |
| Master (outer) case width | 215 mm |
| Package depth | 205 mm |
| Package height | 40.5 mm |
| Package weight | 269.3 g |
| Package width | 205 mm |
| Packaging content | 10 m Extension Cable Cable Clip Documentation |
| Product colour | Black |
| Warnings | Do not open the appliance to avoid damage. Keep away from children. Store in a dry place, away from moisture. |
