





Logitech Expansion Microphone
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Logitech
- Κωδικός: WLONONWCRECAK
- Βάρος(kg): 0.54kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.60cm x 19.60cm x 9.50cm
- EAN: 0097855119551
269,84€
Χωρίς ΦΠΑ: 217,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compatible products | Logitech Group |
| Connectivity technology | Wireless |
| Device interface | Bluetooth/3.5 mm |
| Diameter | 8.3 cm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85181000 |
| Height | 21 mm |
| Master (outer) case gross weight | 2.77 kg |
| Master (outer) case height | 110 mm |
| Master (outer) case length | 220 mm |
| Master (outer) case width | 207 mm |
| Maximum operating distance | 8.5 m |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Microphone frequency | 100 - 11000 Hz |
| Microphone mute | Yes |
| Microphone sensitivity | 28 dB |
| Microphone Total Harmonic Distortion (THD) | 1% |
| Microphone weight | 230 g |
| Noise reduction | Yes |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Package depth | 195 mm |
| Package height | 41 mm |
| Package weight | 550.5 g |
| Package width | 95 mm |
| Packaging content | Two expansion microphones |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black |
| Type | Table microphone |
