





LOGITECH EXPANSION MEETUP MICROPHONE 989-000405
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Logitech
- Κωδικός: WLONONWCRAKIZ
- Βάρος(kg): 0.43kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.80cm x 17.30cm x 4.40cm
- EAN: 097855131171
232,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 187,23€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85181000 |
| Height | 13.4 mm |
| Master (outer) case gross weight | 1.96 kg |
| Master (outer) case length | 181 mm |
| Microphone mute | Yes |
| Microphone weight | 302 g |
| Package depth | 171 mm |
| Package height | 187 mm |
| Package weight | 445 g |
| Packaging content | One expansion microphone |
| Product colour | Black |
| Warnings | Keep away from children. Do not open the appliance to avoid damage. Store in a dry place, away from moisture. |
