





























HyperX QuadCast 2 - USB Microphone (Black) Podcast microphone
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Hewlett-Packard
- Κωδικός: WLONONWCROZN5
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.60cm x 11.80cm x 27.00cm
- EAN: 0197497651058
157,15€
Χωρίς ΦΠΑ: 126,74€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bit rate | 24 bit |
| Cable length | 3 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China Thailand |
| Device interface | 3.5 mm (1/8") |
| Guarantee | G024M |
| LED backlight | Yes |
| Microphone direction type | Cardioid/Bidirectional/Omnidirectional microphone |
| Microphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Microphone input impedance | 32 |
| Microphone sensitivity | -7.5 dB |
| Microphone Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 100 dB |
| Microphone Total Harmonic Distortion (THD) | 0.05% |
| Packaging content | HyperX QuadCast 2 USB Microphone, 3m USB-C to USB-C cable, USB-C to USB-A adapter, Quick Start Guide. |
| Pop-filter included | Yes |
| Power source | USB |
| Product colour | Black |
| Sample rate | 96 kHz |
| Type | Podcast microphone |
| UNSPSC-code | 52161520 |
| USB connector type | USB Type-A |
| USB port | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
