















GENESIS RADIUM 750D Black PC microphone
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: GENESIS
- Κωδικός: WLONONWCROX07
- Βάρος(kg): 0.65kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 11.50cm x 24.50cm
- EAN: 5901969446067
138,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 111,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bit rate | 24 bit |
| Cable length | 2 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Control type | Buttons |
| Desktop stand | Yes |
| Device interface | XLR/USB |
| Guarantee | G024M |
| Housing material | Metal |
| Master (outer) case height | 270 mm |
| Master (outer) case length | 475 mm |
| Master (outer) case width | 360 mm |
| Microphone direction type | Unidirectional/Cardioid |
| Microphone frequency | 50 - 14000 Hz |
| Microphone holder | Yes |
| Microphone input impedance | 600 |
| Microphone mute | Yes |
| Microphone sensitivity | -54 dB |
| Microphone Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 95 dB |
| Microphone weight | 1.24 kg |
| Mounting type | Table |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Package depth | 170 mm |
| Package height | 245 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.72 kg |
| Package width | 115 mm |
| Power source | USB |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 8 pc(s) |
| Sample rate | 96 kHz |
| Type | PC microphone |
| USB connector type | USB Type-A USB Type-C |
| USB port | Yes |
| XLR out | 1 |