
CHERRY UM 6.0 ADVANCED Black, Silver Table microphone
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RAZER
- Κωδικός: WLONONWCRPOD5
- Βάρος(kg): 1.08kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 4.50cm x 53.00cm
- EAN: 4025112099908
171,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 138,19€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bit rate | 24 bit |
| Cable length | 2.5 m |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) RoHS CE UKCA REACH |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 144 mm |
| Device interface | USB |
| Guarantee | G024M |
| Headphone out | Yes |
| Height | 272 mm |
| Master (outer) case height | 485 mm |
| Master (outer) case length | 405 mm |
| Master (outer) case width | 330 mm |
| Maximum sound pressure level (1kHz) | 120 dB |
| Microphone direction type | Cardioid/Omnidirectional microphone |
| Microphone holder | Yes |
| Microphone mute | Yes |
| Microphone weight | 546 g |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Package depth | 153 mm |
| Package height | 318 mm |
| Package weight | 318 g |
| Package width | 193 mm |
| Power source | USB |
| Product colour | Silver Black |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Sample rate | 96 kHz |
| Storage temperature (T-T) | -5 - 55 C |
| Type | Table microphone |
| Volume control | Yes |
| Width | 160 mm |
