













Trust GXT 38 2.1 Black Wired 60 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Trust
- Κωδικός: WLONONWCRPOMJ
- Βάρος(kg): 5.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.10cm x 43.70cm x 29.10cm
- EAN: 8713439190236
114,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 92,55€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Audio output channels | 2.1 channels |
| Bluetooth | No |
| Cables included | AC, Audio (3.5mm) |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China |
| Equalizer | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 8518210000 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone out | Yes |
| Microphone in | No |
| Number of satellite speakers | 2 |
| Number of speakers | 2 |
| Package depth | 290 mm |
| Package height | 298 mm |
| Package weight | 4.78 kg |
| Package width | 430 mm |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 120 W |
| Power cable length | 1.4 m |
| Power source | AC |
| Product colour | Black |
| Recommended usage | Universal |
| Remote control included | Yes |
| Remotely operated | Yes |
| RMS rated power | 60 W |
| Satellite speaker dimensions (WxDxH) | 90 x 102 x 210 mm |
| Satellite speaker frequency range | 20 - 20000 Hz |
| Satellite speaker impedance | 4 |
| Satellite speakers RMS power | 15 W |
| Subwoofer dimensions (W x D x H) | 255 x 240 x 255 mm |
| Subwoofer RMS power | 30 W |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 4.1 kg |
