

















Razer Leviathan V2 X PC Gaming Soundbar, Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RAZER
- Κωδικός: WLONONWCR4388
- Βάρος(kg): 1.42kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.50cm x 44.50cm x 13.00cm
- EAN: 8886419379645
177,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 143,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Built-in display | No |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Country of origin | United States |
| Depth | 40 mm |
| Equalizer | Yes |
| FM radio | No |
| Frequency range | 85 - 20000 Hz |
| Full-range driver diameter | 9.5 cm |
| Full-range driver diameter (imperial) | 10.2 cm (4") |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 8518400090 |
| Height | 76 mm |
| Number of full-range drivers | 2 |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 450 mm |
| Package weight | 845 g |
| Package width | 100 mm |
| Packaging content | 1 x Razer Leviathan V2 X PC Gaming Soundbar, Black |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| RMS rated power | 65 W |
| Soundbar speaker housing material | Plastic |
| Soundbar weight | 845 g |
| Subwoofer included | No |
| USB port | Yes |
| Wall mountable | No |
| Wi-Fi | No |
| Width | 71 mm |
