







Jabra Speak2 40 MS Teams, Dark Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Jabra
- Κωδικός: WLONONWCRBOLA
- Βάρος(kg): 0.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.90cm x 14.40cm x 14.00cm
- EAN: 5706991027273
157,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 127,25€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | No |
| Certification | Microsoft Teams Zoom Google Meet Amazon Chime Works With Chromebook |
| Certified for Microsoft Teams | Yes |
| Daisy chain | No |
| Echo cancellation | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 33 mm |
| Microphone frequency | 150 - 7000 Hz |
| Microphone mute | No |
| Noise reduction | Yes |
| Number of microphones | 4 |
| On/off switch | No |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Package depth | 139 mm |
| Package height | 46.5 mm |
| Package width | 142 mm |
| Range | 2.3 |
| Sensitivity | 83 dB |
| Speakerphone | No |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 45 C |
| Unified communications | No |
| USB connector type | USB Type-C USB Type-A |
| Warnings | Keep out of the reach of children. Avoid contact with water and high humidity. Must not be disposed of in the general waste bin, the product requires special disposal. |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 245 g |
| Width | 120 mm |
