











HP Poly Sync 40 Microsoft Teams Certified Speakerphone
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Hewlett-Packard
- Κωδικός: WLONONWCRCMHN
- Βάρος(kg): 0.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.30cm x 35.90cm x 5.50cm
- EAN: 197029590473
225,63€
Χωρίς ΦΠΑ: 181,96€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Auto | No |
| Battery recharge time | 5 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Bluetooth profiles | HFP A2DP HSP AVRCP |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Cable length | 0.715 m |
| Cables included | USB Type-A USB Type-C |
| Certified for Microsoft Teams | Yes |
| Compliance certificates | RoHS Federal Communications Commission (FCC) CE |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China |
| Depth | 102 mm |
| Device type | PC |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC true |
| Guarantee | G024M |
| Height | 273 mm |
| International Protection (IP) code | IP64 |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Master (outer) cases per pallet | 90 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 10 pc(s) |
| Microphone frequency | 100 - 7800 Hz |
| Number of microphones | 3 |
| Package depth | 350 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 825 g |
| Package width | 183 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1016 x 1219 x 1994 mm |
| Pallet gross weight | 401.4 kg |
| Power source type | Battery |
| Product colour | Silver |
| Quick start guide | Yes |
| Talk time | 30 h |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| UNSPSC-code | 43191515 |
| USB connector type | USB Type-A USB Type-C |
| Warnings | Do not open the unit housing. Keep out of the reach of children. Store away from heat sources. Must not be disposed of in the general waste bin, the product requires special disposal. Avoid contact of the device with water. Avoid contact with water and hi |
| Weight | 610 g |
| Width | 38 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11 Windows 10 |
