













HP Poly Sync 10 Microsoft Teams Certified Speakerphone
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: POLY
- Κωδικός: WLONONWCRCLS4
- Βάρος(kg): 0.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.30cm x 20.00cm x 4.10cm
- EAN: 197029590466
118,53€
Χωρίς ΦΠΑ: 95,59€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Auto | No |
| Cable length | 0.715 m |
| Cables included | USB Type-A USB Type-C |
| Certified for Microsoft Teams | Yes |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) RoHS CE |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China |
| Depth | 89 mm |
| Device type | PC |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC true |
| Guarantee | G024M |
| Height | 33 mm |
| International Protection (IP) code | IP64 |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Master (outer) cases per pallet | 160 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 10 pc(s) |
| Microphone frequency | 100 - 7800 Hz |
| Package depth | 198 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package weight | 348 g |
| Package width | 93 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1016 x 1219 x 1788 mm |
| Pallet gross weight | 617.4 kg |
| Product colour | Silver |
| Quick start guide | Yes |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 200 |
| UNSPSC-code | 43191515 |
| USB connector type | USB Type-A USB Type-C |
| Warnings | Avoid contact with water and high humidity. Must not be disposed of in the general waste bin, the product requires special disposal. Avoid contact of the device with water. Store away from heat sources. Do not open the unit housing. Keep out of the reach |
| Weight | 280 g |
| Width | 182 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11 Windows 10 |
